Składanie zamówień

zamowieniaJesteś zdecydowany na zakup opału w firmie ADAMEX? To świetnie! Zachęcamy Cię do skorzystania z najbardziej dogodnej dla Ciebie opcji złożenia zamówienia - nawet bez konieczności wychodzenia z domu. Zgodnie z ustawowym wymogiem, osoby zamawiające węgiel proszone są o podanie swoich danych osobowych, takich jak: imię, nazwisko, PESEL oraz adres zamieszkania i dostawy opału. Jak zatem najszybciej złożyć zamówienie? Nasi klienci mają do swojej dyspozycji:

  • zamówienie telefoniczne  - wystarczy zadzwonić na jeden ze wskazanych numerów telefonu:  (33) 877 02 82,  (33) 843 60 04 lub (33) 841 05 09.
  • zamówienie mailowe - wysłane na adres naszej poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W tym przypadku prosimy nie zapomnieć o wskazaniu w zamówieniu dokładnej ilości wybranego sortymentu węgla oraz wszystkich niezbędnych danych osobowych, o których mowa powyżej, jak i numeru telefonu (kontaktowego), aby pracownik naszej firmy mógł do Państwa oddzwonić w celu potwierdzenia przyjęcia zamówienia.
  • zamówienie on-line - dotyczy zamówień wyłącznie sortymentów workowanych, składanych w naszym sklepie interentowym ekogroszekplus.pl.
  • zamówienie bezpośrednie - złożone osobiście (lub przez osobę, która ma upoważnienie od nabywcy węgla) w naszym składzie opału, mieszczącego się w Podolszu przy ulicy Ekologicznej 1.