niedziela, 22 lipiec 2018

Wygrali i… wybrali letni wypoczynek w Zakopanem

Jak powiedziała, tak też uczyniła… Mowa o Pani Justynie Witek z Wyźrału (w gminie Brzeźnica) – zwyciężczyni II edycji konkursu świąteczno - noworocznego, zorganizowanego przez firmę ADAMEX dla użytkowników facebooka – która odbierając od nas w styczniu b.r. nagrodę w postaci vouchera na trzydniowy pobyt w zakopiańskim hotelu zdradziła nam, że marzy o rodzinnym wypoczynku letnim w górach. Przypomnijmy, że nagrodą był voucher na trzydniowy pobyt w hotelu Górski Pałacyk, w pokoju Premium (wraz z wyżywieniem) dla dwóch osób.

Czytaj więcej...

W blasku słońca… na Sądeckich Targach Budownictwa

Wraz z nadejściem wiosny, wzrasta zainteresowanie rynkiem budowlanym. Nie dziwi więc, że w miniony weekend (od 21 do 22 kwietnia 2018 roku) już po raz XXII zorganizowano Sądeckie Targi Dom i Otoczenie – Budownictwo, Wnętrza. Sprzyjająca aura zachęciła setki osób do zwiedzenia stoisk wystawienniczych  –  w tym firmy ADAMEX – zlokalizowanych w miejscowej Hali Sportowej oraz tuż obok niej.

Czytaj więcej...

Mega promocja dla lokalnych Klientów e-sklepu ekogroszekplus.pl

To dopiero super okazja cenowa!... Mowa o obniżonym aż o… 50% koszcie dostawy opału do Klientów sklepu internetowego ekogroszekplus.pl z obszaru trzech powiatów: oświęcimski, wadowicki i chrzanowski – w ramach najnowszej promocji, trwającej od 3 kwietnia do 31 sierpnia 2018 roku. Planujesz zakup opału workowanego na nowy sezon grzewczy…? Nie zwlekaj! Już dziś złóż zamówienie on-line na stronie ekogroszekplus.pl i ciesz się z dużych oszczędności!

Czytaj więcej...

Uroczyste pożegnanie pracownika firmy ADAMEX

Z kwiatami, upominkiem oraz słowami podziękowań żegnaliśmy w piątek 30 marca 2018 roku Pana Jana Srokę – najstarszego pracownika firmy ADAMEX, od wielu lat dbającego o bezpieczeństwo na terenie naszego przedsiębiorstwa. Była to chwila niezwykle wzruszająca… Pan Jan odebrał podziękowania z rąk Prezesa spółki ADAMEX Adama Kosowskiego, w obecności pracowników biurowych naszej firmy.

Czytaj więcej...