poniedziałek, 18 marzec 2019

Nie przegap!... PROMOCYJNY LEASING 103%

Jesteś zainteresowany zakupem maszyny budowlanej, ale nie wiesz, czy wybór płatności w systemie ratalnym będzie dla Ciebie korzystny…? Przekonaj się, że u nas to się naprawdę opłaca! Nasza specjalna oferta adresowana jest wyłącznie do Klientów firmy ADAMEX i dotyczy wybranych maszyn budowlanych, zamieszczonych na stronie adamexmaszyny.pl. Nie daj się wyprzedzić innym!... Nie zwlekaj z decyzją, bowiem czas promocji jest ograniczony!

Czytaj więcej...

My nadal odliczamy… dni pozostałe do zakończenia Promocji Noworocznej!

Synoptycy nie pozostawiają nikomu żadnych złudzeń – nadciąga prawdziwa zima, a wraz z nią pojawią się coraz niższe temperatury. Nie zwlekaj zatem!... Już dziś zakup opał – zwłaszcza, że w sklepie firmowym ekogroszekplus.pl, należącym do firmy ADAMEX z Podolsza, trwa obecnie Promocja Noworoczna, dzięki której można trochę zaoszczędzić! Przekonaj się jakie to łatwe i wygodne – zamów opał u nas nawet nie wychodząc z domu!

Czytaj więcej...

W jaki sposób nabyć węgiel przy zwolnieniu z akcyzy?

Kupujesz wyroby węglowe? Koniecznie musisz o tym przeczytać, bowiem już od 1 stycznia 2019 roku wchodzą w życie nowe przepisy regulujące sposób nabycia węgla bez zapłacenia akcyzy! Zobacz jakie nowe obowiązki narzuca polski ustawodawca na Kupującego. Zmiany odczują wyłącznie osoby nabywające opał bez akcyzy. Warto wiedzieć, że obecna wysokość akcyzy, naliczanej do ceny węgla osobom fizycznym/podmiotom gospodarczym nie objętym zwolnieniem, to kwota 37,47 złotych (od 1 tony).

Czytaj więcej...

ADAMEX partnerem akcji „Mikołajki z Gazetą Krakowską”

W tym roku firma ADAMEX została jednym z partnerów akcji „Mikołajki z Gazetą Krakowską”, zorganizowanej w piątek 7 grudnia 2018 roku, w godzinach popołudniowych, w Wadowickim Centrum Kultury. W ramach piątkowej imprezy zaproszono dzieci z wadowickich szkół – wspólnie z opiekunami – na darmowy Mikołajkowy seans. Sala kinowa była wypełniona po brzegi. Dzieci obejrzały film: „Hotel Transylwania 3”. Nie zabrakło także słodkich upominków.

Czytaj więcej...