czwartek, 23 maj 2019

Kup u nas wysokiej klasy używany sprzęt budowlany!

Adamex Sp. z o.o. Sp. k. znana jest głównie ze sprzedaży polskiego węgla i produkcji markowych ekogroszków. Obecnie zajmuje się również sprzedażą wysokiej jakości używanego sprzętu budowlanego, służącego do przesiewania, kruszenia i ładowania różnego rodzaju materiałów oraz recyklingu.

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej klasy przesiewacze, ładowarki, kruszarki, spychacze, koparki oraz inny sprzęt i akcesoria, znajdujące swoje zastosowanie w wielu branżach. Warto nadmienić, że już dziś jesteśmy jednym z większych w Polsce dostawców wymienionych maszyn. Zaufało nam już wielu kontrahentów z kraju jak i z zagranicy.

Wierzymy, że nabyte przez nas doświadczenie – wciąż rosnące – pozwoli nam pomóc wybrać idealną maszynę dla Państwa firmy i jednocześnie zapewnić jej bezpieczny przewóz do miejsca docelowego. Oferowany przez nas sprzęt (obecnie ponad sześćdziesiąt różnego rodzaju maszyn wystawionych na placu firmy) jest do obejrzenia w Podolszu - osoby zainteresowane prosimy uprzednio o kontakt osobisty, telefoniczny (tel.: 602 552 539), bądź mailowy (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Więcej informacji, w tym prezentację oferowanych maszyn, zamieszczono również na stronie internetowej: adamexmaszyny.pl

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!