Na miejscu, przez telefon lub w naszym sklepie internetowym

03Dla niektórych Klientów, nabywanie opału to rytuał, powtarzany co roku, rozpoczynający się z chwilą przybycia na miejsce dokonania zakupu węgla. Przybywa jednak osób, które ceniąc sobie wygodę i oszczędność czasu, decydują się na wybór oferty za pośrednictwem telefonu bądź Internetu – mając zagwarantowaną dostawę towaru do domu. ADAMEX od lat proponuje Państwu pełen pakiet usług związanych z wyborem, zakupem i dostawą węgla.

Producent ekogroszku i sprzedawca węgla - luzem i workowanego

00Firma ADAMEX z Podolsza rozpoczęła swoją działalność w 1992 roku jako Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe ADAMEX Adam Kosowski. Od samego początku jest własnością prywatną. Obecnie firma funkcjonuje jako spółka jawna, a grono osób zarządzających nią powiększyło się, co tylko dowodzi temu, że rozwija się dynamicznie. Zatrudniamy ponad dwudziestu odpowiednio wykwalifikowanych pracowników.

Kup u nas wysokiej klasy używany sprzęt budowlany!

01ADAMEX to firma z trzydziestoletnią tradycją, znana nie tylko na krajowym rynku ze sprzedaży polskiego węgla i produkcji renomowanych ekogroszków, ale i również ze sprzedaży wysokiej jakości używanego sprzętu budowlanego, służącego do przesiewania, kruszenia, ładowania, wiercenia i przewożenia różnego rodzaju materiałów oraz recyklingu. Zapewniamy przedsprzedażowy serwis maszyn oraz ich dostawę do Klienta.