sobota, 15 czerwiec 2019

Podhalańskie Targi Budownictwa za nami

Podhalańskie Targi Budownictwa, Ogrzewania, Mebli i Wyposażenia Wnętrz mają już swoją kilkunastoletnią tradycję. Są znakomitym przykładem targów o zasięgu lokalnym. Swoją ofertę prezentują tutaj firmy z Podhala, Małopolski, ale często również z odległych miast Polski. Ten region przyciąga wielu producentów, zważywszy na swój potencjał gospodarczy.

Podhale słynie również z budowania, dobrych cieśli, murarzy, licznie przyjeżdżającej tu Polonii Amerykańskiej. Mimo regresu, który miał miejsce w budownictwie, targi utrzymały się. Od kilku lat towarzyszy im z powodzeniem Wystawa Moto. Na targach wystawia się od 70 do 100 firm, bardzo wiele na terenie zewnętrznym. Przez dwa dni trwania odwiedza je około 5 tysięcy osób. Bardzo ważnym punktem targów pozostaje konkurs o „Złotą Ciupagę”.

Dziękujemy wszystkim osobom, które w dniach od 7 do 8 maja, odwiedziły nasze stoiska wystawiennicze w ramach tegorocznych targów. Dziękujemy również za zainteresowanie naszymi produktami. Wybór firmy ADAMEX z Podolsza jest gwarantem jakości - gwarantem dobrego, polskiego węgla.

Dziękujemy za zaufanie, jakim darzycie nas Państwo już od wielu lat. Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Podhala na naszego punktu handlowego, mieszczącego się w Zakopanem przy ulicy Kasprowicza 32a.