środa, 08 grudzień 2021

Tanio, a przy tym czysto, sucho i praktycznie!

Myślisz o zakupie w tym roku mniejszej niż zwykle ilości opału, ale obawiasz się czy będzie to opłacalne z uwagi na jednakową wielkość kosztu transportu węgla do Twojej miejscowości? A może po prostu cenisz sobie wygodę, suchy towar, czyste podwórko, a do tego oszczędność pieniędzy i czasu? Jeśli tak, to z całą pewnością zainteresuje Cię nasza usługa: „Najlepszy węgiel w największych workach po najniższych cenach”, którą już w 2014 roku wprowadziliśmy do naszej oferty - i to kompleksowo!

Firma ADAMEX z Podolsza oferuje Państwu m. in. usługę: „Najlepszy węgiel w największych workach po najniższych cenach”, która jest odpowiedzią na obecne oczekiwania określonej grupy Klientów – Klientów, którzy chcą nabyć węgiel z najlepszych polskich kopalń, niekoniecznie w dużej ilości, ale za to koniecznie suchy i dobrze zabezpieczony przed działaniem czynników atmosferycznych, a przy tym jeszcze poczynić oszczędności (zarówno gdy chodzi o koszty opakowań jak i transportu towaru).

W ramach naszej najnowszej usługi oferujemy Państwu konfekcjonowany opał w każdym sortymencie, pakowany w workach BIG BAG – bardzo praktycznych, zazwyczaj tańszych od małych opakowań układanych na palecie euro. W naszych workach BIG BAG mieści się 1. tona węgla (każdy jest bardzo dokładnie ważony). Przyjmujemy zamówienia już od jednej sztuki. Towar dostarczamy samochodami z HDS we wskazane przez Państwa miejsce.

Czy wybór usługi „Najlepszy węgiel w największych workach po najniższych cenach” opłaca się klientom? Z całą pewnością! Do ceny jednej tony dowolnego sortymentu węgla wystarczy doliczyć 80 złotych brutto. To niewielki koszt – zwłaszcza z uwagi na fakt, że w ten sposób otrzymujecie Państwo tani, suchy a do tego konfekcjonowany towar.