środa, 08 grudzień 2021

Na miejscu czy w sklepie internetowym?

Dla niektórych Klientów wybór opału to już pewien rytuał, który rozpoczyna się z chwilą przybycia na miejsce gdzie zaplanowano dokonanie zakupu węgla. Nie brakuje jednak i osób, które ceniąc sobie wygodę i oszczędność czasu, decydują się na wybór oferty za pośrednictwem telefonu bądź Internetu – mając oczywiście zagwarantowaną dostawę towaru do domu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów proponujemy Państwu pełen pakiet usług związanych z wyborem, zakupem i dostawą wybranego sortymentu węgla.

Bez względu na preferowany przez Państwa sposób wyboru dostawcy węgla, dla firmy Adamex z Podolsza zawsze najważniejszym jest, aby każdy nasz Klient był w pełni zadowolony z jakości zarówno oferowanego przez nas towaru jak i świadczonych usług. 

Każdą osobę zainteresowaną naszą ofertą zapraszamy do odwiedzin składu opału, mieszczącego się w Podolszu przy ulicy Ekologicznej 1. Osoby poszukujące wysokiej jakości węgla konfekcjonowanego (workowanego) zapraszamy również do naszej siedziby firmy w Podolszu, mieszczącej się przy ul. Starowiejskiej 57.

Wierzymy, że Klienci przekonani do jakości polskich paliw stałych, jakie mamy w coraz bogatszej ofercie, bez zawahania skorzystają z naszego e-sklepu (http://ekogroszekplus.pl/). Za jego pośrednictwem – bez względu na odległość – realizujemy wszystkie zlecenia (wszystkim Klientom naszego e-sklepu zapewniamy dostawę zamówionego towaru).