piątek, 21 styczeń 2022

ADAMEX zwycięzcą konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”!

Jest nam niezmiernie miło przekazać Państwu informację, że Firma ADAMEX z Podolsza zdobyła I miejsce w tegorocznej edycji konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”. Uroczysta gala wręczenia nagród miała miejsce w czwartek 24 października 2019 roku, w Dworku Białoprądnickim w Krakowie. W imieniu pracodawcy statuetkę, dyplom i nagrodę z rąk głównego inspektora pracy Wiesława Łyszczka oraz okręgowego inspektora pracy w Krakowie Józefa Bajdla odebrał współwłaściciel firmy ADAMEX Krzysztof Kosowski - wspólnie z główną księgową Katarzyną Biel.

Wspomniana uroczystość, zorganizowana w roku obchodów stulecia istnienia Państwowej Inspekcji Pracy, zgromadziła dziesiątki zaproszonych osób. Oprócz przedstawicieli PIP, reprezentantów małopolskich urzędów, służb, organizacji pracodawców, partnerów społecznych krakowskiego okręgu, nie mogło zabraknąć tegorocznych laureatów nagród w konkursach: „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, „Buduj bezpiecznie” i „Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy”.

W XXVI już edycji konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” wyłoniono 10 laureatów – wśród nich firmę ADAMEX, która zdobyła I miejsce w kategorii „zakłady pracy do 50 zatrudnionych”.

- Dziękujemy serdecznie, w szczególności Kapitule konkursu, za tak zaszczytne wyróżnienie. Zapewne z jeszcze większym zapałem i zaangażowaniem będziemy dbać o bezpieczeństwo i komfort pracy wszystkich naszych pracowników – podkreśla Adam Kosowski Prezes Spółki ADAMEX.

Kogo jeszcze nagrodzono w bieżącym roku w Małopolsce?

kategoria I  -  zakłady pracy do 50 zatrudnionych

I miejsce:       ADAMEX Sp. z o.o. Sp. k., Zator, Podolsze
II miejsce:      P.H. U. Wertykal S.C. Jan Lipiarski, Krystian Lipiarski
III miejsce:     Armatura S.C. Komperda, Jordanów

kategoria II -  zakłady pracy od 51 zatrudnionych do 250 zatrudnionych

I miejsce:       Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie
II miejsce:      Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Chrzanów
III miejsce:     Urząd Miasta i Gminy w Skale

kategoria III - zakłady pracy powyżej 250 zatrudnionych

I miejsce:       Bahlsen Polska Sp. z o.o. sp. k., Skawina
II miejsce:      Shell Sp. z o.o.  Oddział Kraków
II miejsce:      ArcelorMittal Distribution Solutions Poland
III miejsce:     Coca-Cola HBC Polska, Filia Krakowska