czwartek, 23 wrzesień 2021

Nowa edycja promocji dla lokalnych Klientów e-sklepu ekogroszekplus.pl

Już jest! Mowa o tegorocznej ofercie promocyjnej, skierowanej do lokalnych Klientów sklepu internetowego ekogroszekplus.pl. W ramach wspomnianej promocji, z dniem 1 lipca 2019 roku obniżyliśmy - i to aż o połowę! (50%) - koszt dostawy opału do Klientów sklepu internetowego ekogroszekplus.pl z obszaru trzech powiatów: oświęcimski, wadowicki i chrzanowski. Planujesz zakup opału workowanego na nowy sezon grzewczy…? Nie zwlekaj, bowiem czas promocji jest ograniczony! Najlepiej już dziś złóż zamówienie on-line na stronie ekogroszekplus.pl i... ciesz się z dużych oszczędności, które zapewne przydadzą Ci się w okresie urlopowo - wypoczynkowym!

Na chwilę obecną Klienci e-sklepu prowadzonego przez firmę ADAMEX mają do wyboru trzy formy dostawy zamówionego węgla: przesyłka kurierska (na terenie całego kraju), przesyłka lokalna (na obszarze powiatów: oświęcimski, wadowicki i chrzanowski) lub odbiór osobisty (darmowy) własnym transportem. W okresie promocyjnym, tj. od 1 lipca do 30 września 2019 roku, koszt dostawy określonej jako "przesyłka lokalna" wynosi zaledwie 45 złotych brutto od 1 palety!

Podkreślamy, że z tejże opcji dostawy (przesyłka lokalna) mogą skorzystać wyłącznie Klienci wskazujący w swoim zamówieniu miejsce dostawy na obszarze powiatu: oświęcimskiego, wadowickiego lub chrzanowskiego.