piątek, 21 styczeń 2022

ADAMEX Laureatem Programu Konsumencki Lider Jakości 2018!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że głosami respondentów marka ADAMEX zdobyła wyróżnienie w kategorii „Ekogroszek workowany” w Ogólnopolskim Programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018. Wspomniany program konsumencki realizowany jest przez redakcję „Strefy Gospodarki” - ogólnopolskiego, niezależnego dodatku do Dziennika „Gazeta Prawna”. Jego celem jest wyłonienie (na podstawie przeprowadzonych badań konsumenckich) najlepszych jakościowo, marek i produktów dostępnych na polskim rynku.

Co sprawiło, że marka ADAMEX została uznana za Lidera Jakości? Uzasadnienia zawarte są choćby w wypowiedziach respondentów – wśród nich takie: “Ponieważ to dobry ekogroszek”, “Najlepszy stosunek jakości do ceny”, “Fajnie się pali, polecam go znajomym”.

W tegorocznej, VIII edycji badania, jako nadrzędną, zastosowano ideę metodologii mixed-methods (pozwalającą na łączenie danych jakościowych i ilościowych). Podejście to zastosowano na kilku etapach realizacji projektu. Do badań kwestionariuszowych respondenci zostali zakwalifikowani w oparciu o: wiek, płeć, miejsce zamieszkania oraz poziom aktywności konsumenckiej. Badania przeprowadzono również w wersji on-line. Respondenci pochodzili z dużych miast: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, a także z ośrodków miejskich: Gdańsk, Szczecin i Katowice. Ogólna próba badania została przeprowadzona na grupie 12 100 respondentów.

- Badania realizowane w ramach Projektu Konsumencki Lider Jakości za cel główny przyjmują wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku. W badaniu gromadzimy opinie aktywnych konsumentów. Nie tylko identyfikujemy Liderów, ale też zbieramy wiedzę na temat jakości wybranych produktów i usług. Dodatkowo badanie nasze przynosi wiedzę o tym dlaczego dane produkty wybierane są jako najlepsze. Wiemy również, jakie skojarzenia budzą, wśród konsumentów, marki brane pod uwagę w badaniu – podkreśla Sylwia Markowska, koordynator programu Konsumencki Lider Jakości 2018.

Wybieraj to, co najlepsze! Wybieraj ekogroszki produkowane przez firmę ADAMEX!