czwartek, 29 lipiec 2021

Z super promocją… na Wadowickich Targach Dom i Otoczenie

Wadowickie Targi Dom i Otoczenie mają już wieloletnią tradycję. Wśród wystawców przedstawiających swoją ofertę mieszkańcom powiatu wadowickiego w ostatni weekend wakacji, tj. w dniach od 1 do 2 września 2018 roku, nie zabrakło firmy ADAMEX z Podolsza, znanej mieszkańcom naszego regionu głównie ze sprzedaży węgla i produkcji doskonałej jakości ekogroszków. Oprócz dwóch naszych prezentacji (w hali sportowej i na zewnątrz), dla naszych lokalnych Klientów przygotowaliśmy wyjątkową promocję… Osoby, które zdecydowały się złożyć zamówienie na targach (min. 2 palety ekogroszku lub węgla workowanego) otrzymały rabat w postaci darmowej dostawy opału!

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoiska wystawiennicze na tegorocznych targach w Wadowicach. W szczególności dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami workowanymi. Oferując Państwu wysokiej jakości ekogroszki, dbamy o czyste powietrze w regionie.

Dziękujemy za zaufanie, jakim darzycie nas Państwo już od wielu lat. Zachęcamy wszystkich do składania zamówień w sklepie internetowym ekogroszekplus.pl. Zachęcamy także do wyboru oferty naszego składu opału, mieszczącego się w Podolszu (w gminie Zator) przy ul. Ekologicznej 1. Więcej informacji na temat aktualnej oferty firmy można otrzymać dzwoniąc na numer infolinii: 792 113 113.