czwartek, 15 kwiecień 2021

Super prezent dla… zwycięzcy II edycji konkursu świąteczno - noworocznego

Znamy już nazwisko zwycięzcy – a dokładniej mówiąc zwyciężczyni – II edycji konkursu świąteczno – noworocznego, zorganizowanego przez firmę ADAMEX dla użytkowników facebooka, w którym do wygrania był voucher na 3 dniowy pobyt w zakopiańskim hotelu, w pokoju Premium z pełnym wyżywieniem – dla dwóch osób! Zdobywczynią tej cennej nagrody została Pani Justyna Witek z miejscowości Wyźrał (gmina Brzeźnica).

Przypomnijmy, że chcąc wziąć udział w naszej zabawie na facebooku wystarczyło: polubić nasz fanpage „Adamex" Zator - Podolsze, udostępnić publicznie na swoim profilu post o konkursie, a w komentarzu do niego napisać: "Eko-groszek ENERGY PLUS z Zatora" oraz udostępnić publicznie na swoim profilu nasz post o eko-groszku ENERGY PLUS. Swój udział w konkursie można było zgłaszać od 1 grudnia do 6 stycznia 2018 roku.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za duże zainteresowanie nową edycją tego konkursu. Zachęcamy jednocześnie do udziału w kolejnych naszych zabawach - z pewnością nie zabraknie równie atrakcyjnych nagród!...

Pani Justynie Witek serdecznie gratulujemy wygranej. Zwyciężczyni konkursu została już powiadomiona o zdobyciu vouchera. Niebawem osobiście odbierze od nas nagrodę w siedzibie firmy ADAMEX.