czwartek, 23 wrzesień 2021

Mamy patent na... ekogroszki

Jak już informowaliśmy Państwa, w trosce o jakość ekogroszków oferowanych przez ADAMEX Podolsze, jak i prawnie chronione ich nazwy, końcem 2014 roku zgłosiliśmy nasze firmowe produkty do Urzędu Patentowego RP. Miło nam poinformować, że obecnie posiadamy już świadectwa ochronne na trzy z nich, bowiem w ostatnim czasie otrzymaliśmy świadectwo ochronne również na ekogroszek „STRONG®.

Przypomnijmy, że dotychczas firma ADAMEX z Podolsza była w posiadaniu świadectw ochronnych na ekogroszki: „HALNY® oraz „RETOTER®.

To co dobre warto i należy chronić… a Klient za każdym razem powinien mieć pewność i gwarancję, że zakupił oryginalny produkt… produkt najwyższej jakości.

Nasze ekogroszki produkowane są wyłącznie z polskiego węgla! Stanowią specjalną, laboratoryjnie dobraną i badaną mieszankę starannie wyselekcjonowanych, wysokokalorycznych paliw stałych, odpowiednio kruszonych, przesiewanych, składowanych i workowanych, co daje gwarancję, że oferowany produkt jest zawsze suchy, czysty (pozbawiony kamienia) i dokładnie takiej frakcji, jaką wskazano w opisie produktu!

Nie warto kupować kota w worku! Zachęcamy do wyboru naszej oferty i zakupów w firmie ADAMEX z Podolsza!