środa, 08 grudzień 2021

ZIMOWY OUTLET w firmie ADAMEX… węgiel workowany w promocyjnej cenie!

Z najnowszych prognoz synoptyków wynika, że już w najbliższych godzinach w naszym regionie pogoda zdecydowanie pogorszy się – będzie mroźno, pojawią się oblodzenia, a tuż po nich śnieżyce… Niestety, meteorolodzy przewidują, że jeszcze końcem lutego termometry w wielu miejscach naszego kraju będą wskazywały nawet -28°C. Warto zatem porzucić przekonanie o rychłym nadejściu wiosny i pomyśleć jeszcze o odpowiednim przygotowaniu się (w szczególności swoich domów) na regularne przypływy chłodnych mas powietrza. Na szczęście, mamy również i dobrą wiadomość! W firmie ADAMEX z Podolsza ruszył właśnie ZIMOWY OUTLET węgla workowanego!

Czytaj więcej...

Coraz zimniej, a w firmie ADAMEX… węgiel orzech w promocyjnej cenie!

Martwisz się, że za oknem tęgi mróz?... Tego, jak długo jeszcze oraz jak często tej zimy przyjdzie nam zmagać się z niskimi temperaturami, nikt nie wie. Warto jednak wiedzieć, że w firmie ADAMEX z Podolsza, a więc i w należącym do niej e-sklepie ekogroszekplus.pl, wciąż można jeszcze zakupić workowany orzech w super cenie w ramach PROMOCJI ŚWIĄTECZNO NOWOROCZNEJ. Nie zwlekaj jednak dłużej z decyzją o zakupie, bowiem promocja trwa tylko do wyczerpania zapasów węgla konfekcjonowanego, a jego ilość jest już niewielka i z każdym dniem maleje.

Czytaj więcej...

Promocja Świąteczna w e-sklepie ekogroszekplus.pl

Marzysz o tym, aby chociaż zbliżające się Święta Bożego Narodzenia były inne… inne od pozostałych dni w tym jakże trudnym dla nas wszystkich roku?... Przykład pandemii pokazał, jak „niewiele” czasem potrzeba, by zakłócić „złudną harmonię” i spokój naszego życia… Pokazał, że nie wszystko możemy mieć jednak pod kontrolą… Są jednak liczne sprawy, nad którymi możemy w pełni panować, nad którymi nigdy nie powinniśmy tracić kontroli… Należy do nich troska o ciepło naszego domu - zarówno w sensie duchowym, jak i fizycznym (bardzo istotnym w sezonie grzewczym). Nie zapomnijmy więc w porę zakupić dostatecznej ilości opału - zwłaszcza, że przełom grudnia i stycznia to od lat czas, w którym zima najczęściej daje znać o sobie… I Ty postaw na ciepło! Wybierz najnowszą ofertę firmy ADAMEX, która w ramach PROMOCJI ŚWIĄTECZNEJ oferuje Klientom sklepu internetowego ekogroszekplus.pl wybrane produkty workowane w super atrakcyjnych cenach!

Czytaj więcej...