poniedziałek, 25 styczeń 2021

Coraz zimniej, a w firmie ADAMEX… węgiel orzech w promocyjnej cenie!

Martwisz się, że za oknem tęgi mróz?... Tego, jak długo jeszcze oraz jak często tej zimy przyjdzie nam zmagać się z niskimi temperaturami, nikt nie wie. Warto jednak wiedzieć, że w firmie ADAMEX z Podolsza, a więc i w należącym do niej e-sklepie ekogroszekplus.pl, wciąż można jeszcze zakupić workowany orzech w super cenie w ramach PROMOCJI ŚWIĄTECZNO NOWOROCZNEJ. Nie zwlekaj jednak dłużej z decyzją o zakupie, bowiem promocja trwa tylko do wyczerpania zapasów węgla konfekcjonowanego, a jego ilość jest już niewielka i z każdym dniem maleje.

Czytaj więcej...

Promocja Świąteczna w e-sklepie ekogroszekplus.pl

Marzysz o tym, aby chociaż zbliżające się Święta Bożego Narodzenia były inne… inne od pozostałych dni w tym jakże trudnym dla nas wszystkich roku?... Przykład pandemii pokazał, jak „niewiele” czasem potrzeba, by zakłócić „złudną harmonię” i spokój naszego życia… Pokazał, że nie wszystko możemy mieć jednak pod kontrolą… Są jednak liczne sprawy, nad którymi możemy w pełni panować, nad którymi nigdy nie powinniśmy tracić kontroli… Należy do nich troska o ciepło naszego domu - zarówno w sensie duchowym, jak i fizycznym (bardzo istotnym w sezonie grzewczym). Nie zapomnijmy więc w porę zakupić dostatecznej ilości opału - zwłaszcza, że przełom grudnia i stycznia to od lat czas, w którym zima najczęściej daje znać o sobie… I Ty postaw na ciepło! Wybierz najnowszą ofertę firmy ADAMEX, która w ramach PROMOCJI ŚWIĄTECZNEJ oferuje Klientom sklepu internetowego ekogroszekplus.pl wybrane produkty workowane w super atrakcyjnych cenach!

Czytaj więcej...

Nadal zwlekasz z zakupem węgla?... Jest go coraz mniej w sprzedaży!...

Zimne noce i chłodne poranki to już bez wątpienia zapowiedź nadejścia początku nowego sezonu grzewczego. Jak długiego? Tego akurat nigdy niewiadomo… Dlatego warto w porę zaopatrzyć się w dostateczną ilość opału! Najlepiej na cały sezon zimowy – szczególnie w tak niestabilnym czasie, jaki mamy obecnie, i to zarówno z uwagi na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną, jak i coraz trudniejsze położenie kopalń, w których wydobycie jest na rekordowo niskim poziomie lub już zostało wstrzymane. W efekcie widzimy coraz większe pustki na składach węgla, dla których nabycie wspomnianego surowca już dziś staje się nieosiągalne. Jeszcze trudniej jest przewidzieć to, co może mieć miejsce wiosną… Gdzie zatem można jeszcze nabyć dobrej jakości węgiel w naszym regionie?

Czytaj więcej...

Odliczamy dni promocji… do końca wakacji - LAST DAYS w e-sklepie ekogroszekplus.pl!

Nie zdążyłeś jeszcze zakupić opału na chłodniejsze dni?... A czy chciałbyś otrzymać od nas rabat na zakup węgla konfekcjonowanego?... Zatem koniecznie zapoznaj się z promocyjną ofertą firmy ADAMEX – właściciela sklepu internetowego ekogroszekplus.pl, w którym tylko do końca wakacji, tj. do 31 sierpnia 2020 roku, można zakupić wybrane sortymenty węgla w niższej cenie! Zamów większą ilość opału w naszym e-sklepie, a zaoszczędzisz wówczas 20 złotych na każdej zakupionej palecie! Nie zwlekaj! Wybierz ofertę firmy ADAMEX! Już dziś zadbaj o opał na nowy sezon grzewczy!...

Czytaj więcej...

Nie przegap takiej okazji!... BLACK DAYS w e-sklepie ekogroszekplus.pl!

To już zapewne ostatnia okazja w tym roku na zakup suchego opału workowanego w obniżonej cenie!... Chciałbyś i Ty otrzymać rabat na zakup węgla konfekcjonowanego?... Koniecznie sprawdź ofertę firmy ADAMEX – właściciela sklepu internetowego ekogroszekplus.pl, w którym tylko przez kilka dni - do 20 sierpnia 2020 roku - można skorzystać z promocji!!! Decydując się na zakup opału w naszym e-sklepie zaoszczędzisz 20 złotych na każdej zamówionej palecie! Policz ile palet węgla planujesz zakupić na nowy sezon grzewczy i pomnóż odpowiednio swoje zyski!...

Czytaj więcej...