poniedziałek, 18 marzec 2019

Węgiel ORZECH workowany

Węgiel ORZECH jest paliwem energetycznym, którego przeznaczeniem są piece rusztowe i kaflowe. Oferowany przez nas produkt to w 100% polski węgiel, pochodzący z kopalń należących do grupy TAURON Wydobycie. Z uwagi na swoje parametry, węgiel ORZECH sprawdza się podczas ogrzewania prywatnych gospodarstw domowych. Węgiel pakowany w workach 25 kg.

Czytaj więcej...

Węgiel z kopalni „Janina”

Węgiel z kopalni „Janina” Libiąż znajduje szerokie zastosowanie podczas ogrzewania prywatnych gospodarstw domowych. Przeznaczony jest do spalania w piecach rusztowych. Obecnie na rynku dostępny jest w kilku sortymentach: Kostka (o największej granulacji), Orzech (o uziarnieniu najczęściej poszukiwanym przez Klientów) oraz Groszek. W ofercie dostępny jest także miał. Oferujemy produkt również w workach BIG BAG o ładowności 1. tony.

Czytaj więcej...

Węgiel z kopalni „Sobieski”

Węgiel z kopalni „Sobieski” Jaworzno sprawdza się podczas ogrzewania prywatnych gospodarstw domowych. Jego przeznaczeniem są piece rusztowe. W sprzedaży dostępny jest w takich sortymentach, jak: Kostka I (o największej granulacji), Kostka II oraz Orzech (o uziarnieniu chętnie wybieranym przez Klientów). Oferujemy produkt również w workach BIG BAG o ładowności 1. tony.

Czytaj więcej...

Węgiel z kopalni „Silesia”

Węgiel z kopalni „Silesia” Czechowice - Dziedzice jest znanym na rynku paliwem energetycznym o wysokiej kaloryczności (na poziomie 27 Mj/kg). Naszym Klientom mamy do zaoferowania węgiel o ziarnistości od 5 do 30 mm, produkowany pod nazwą Groszek II, a także Orzech II oraz Kostkę. Oferujemy produkt również w workach BIG BAG o ładowności 1. tony.

Czytaj więcej...

Węgiel ORZECH wysokokaloryczny

Workowany węgiel orzech ze śląskich kopalń

Węgiel ORZECH workowany

Węgiel z kopalń od grupy TAURON Wydobycie

Węgiel "JANINA"

Oferta węgla z kopalni "Janina" Libiąż

Węgiel "SOBIESKI"

Oferta węgla z kopalni "Sobieski" Jaworzno

Węgiel "SILESIA"

Oferta węgla z "Silesii" Czechowice-Dziedzice

Węgiel "PIAST"

Oferta węgla z kopalni "Piast" Bieruń