niedziela, 22 lipiec 2018

Odwiedź nasz punkt sprzedaży na Podhalu

 

Dzięki sprzedaży internetowej eko-groszki produkowane przez naszą firmę są obecnie dostępne na terenie całej Polski. Aby ułatwić klientom z Podhala zapoznanie się z pełną gamą naszych produktów konfekcjonowanych w grudniu 2013 roku otworzyliśmy w Zakopanem punkt sprzedaży. Znajdziecie w nim Państwo wszystkie nasze workowane wyroby - wyroby wyłącznie autoryzowane, co jest szczególnie ważne z uwagi na mnogość produktów o dość wątpliwej jakości. Nie dość wspomnieć, że służby kontroli jakości z TAURON – Wydobycie S.A. systematycznie monitorują produkowane przez nas eko-groszki, dbając o zachowanie właściwych parametrów paliwa. Wynikiem kontroli jest posiadanie certyfikatu jakości produktu.

Nasz podhalański punkt sprzedaży, mieszczący się tuż przy wjeździe do Zakopanego (przy ulicy Kasprowicza 32a), umożliwia mieszkańcom górskiego regionu dokładne zapoznanie się z oferowanymi przez nas kwalifikowanymi paliwami stałymi. Ceniąc sobie zadowolenie każdego z naszych klientów z dokonanego wyboru zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane nabyciem towaru do zakupienia partii próbnej (najlepiej w postaci palety MIX), aby w ten sposób zyskać absolutną pewność co do naszej oferty i konkretnego produktu.

Trudno nie wskazać, że końcem kwietnia 2014 roku gama eko-groszków oferowanych przez firmę Adamex z Podolsza poszerzyła się o kolejny wysokokaloryczny produkt, powstały właśnie pod kątem oczekiwań mieszkańców Podhala. Szanowni Państwo… uwaga na „Halny”!