poniedziałek, 22 kwiecień 2019

Kupuj opał nie wychodząc z domu!...

Ci, którzy kochają ciepło i wieszczyli rychłe nadejście wiosny w tym roku, z pewnością muszą czuć się zawiedzeni aurą… Prognozy pogody, wskazujące na dalsze utrzymywanie się tęgich mrozów za oknem, nie muszą jednak brzmieć jak wyrok…– zwłaszcza, że doskonałej jakości opał można zakupić nawet bez wychodzenia z domu! Gdzie? W firmowym sklepie internetowym ekogroszekplus.pl, należącym do spółki ADAMEX z Podolsza.

Klienci sklepu ekogroszekplus.pl mogą liczyć na szybką realizację zamówienia. Zakupiony u nas towar staramy się wysyłać już na drugi dzień po dokonaniu zapłaty. Bywa, że przekazywany jest kurierowi jeszcze tego samego dnia w którym dokonano zamówienia! Dodajmy, że kupujący mają do wyboru dwie opcje płatności: przelew zwykły lub przelew PayU (płatność on-line).

Dlaczego warto wybrać przelew zwykły? Klienci sklepu internetowego: ekogroszekplus.pl, którzy w terminie od 10 stycznia do 24 marca 2018 roku dokonają zakupu opału w naszym e-sklepie i wybiorą formę płatności ZWYKŁY PRZELEW, wezmą udział w losowaniu cennej nagrody! Należy przy tym pamiętać, aby podczas składania zamówienia wyrazić chęć udziału w naszym konkursie poprzez zaznaczenie pola we wskazanym miejscu.

Nagrodą w drugiej już edycji konkursu „Niezwykły weekend za ZWYKŁY PRZELEW” jest voucher na trzydniowy pobyt w Zakopanem, w pokoju Premium z pełnym wyżywieniem, w klimatycznym obiekcie górskim - dla dwóch osób! (zobacz).

Kupuj on-line... i ciesz się ciepłem w domu! Już dziś zamów u nas sortymenty workowane. Oferujemy markowe ekogroszki: STRONG®, HALNY®, ENERGY plus (dawniej JARET plus produkowany przez firmę ADAMEX), RETOTER plus, JARET oraz ekomiał RETOTER®, a także węgiel workowany: orzech, orzech wysokokaloryczny i miał węglowy.

Chcesz kupić węgiel luzem? Zadzwoń na numer infolinii: 792 113 113 lub odwiedź nasz skład węgla w Podolszu, mieszczący się przy ul. Ekologicznej 1. Więcej informacji odnajdziesz na stronie: www.adamexpodolsze.pl.