poniedziałek, 22 kwiecień 2019

Zdobyli cenne nagrody!... Kto pojedzie w podróż zagraniczną?

Zarówno konkurs dla Klientów firmy ADAMEXWspólnie świętujemy JUBILEUSZ”, jak i konkurs dla Klientów sklepu internetowego ekogroszekplus.plŚwiętuj z nami JUBILEUSZ, dobiegły końca. W poniedziałek 31 lipca 2017 roku odbyło się czwarte już Losowanie Miesiąca. Tego dnia los uśmiechnął się do Pana Mariana Budz z Czanej Góry. Zwycięzcę lipcowego losowania zapraszamy serdecznie po odbiór wygranej (voucher na trzydniowy pobyt w Zakopanem, w pokoju Premium z pełnym wyżywieniem - dla dwóch osób). Dzień później przeprowadzono dwa ostatnie losowania.

We wtorek 1 sierpnia 2017 roku odbyło się Losowanie Finałowe, zamykające XI już edycję konkursu dla Klientów firmy ADAMEX, zatytułowanegoWspólnie świętujemy Jubileusz”. Miło nam poinformować, że laureatem nagrody głównej: vouchera o wartości 3 000 złotych do zrealizowania w roku bieżącym w jednym z wadowickich biur podróży na wycieczkę zagraniczną dla dwóch osób (w dowolne miejsce) został Pan Wiesław Żmija ze Stanisławia Górnego. Serdecznie gratulujemy wygranej i zapraszamy po odbiór nagrody.

Zgodnie z regulaminem tego konkursu wylosowano także dwadzieścia nagród niespodzianek. Upominki od firmy ADAMEX otrzymają: Pan Tomasz Wawrzyk z Przeciszowa, Pan Wiesław Żmuda z Miejsca, Pan Marek Nosal z Dworów II, Pan Henryk Szymonik z Podolsza, Pan Jan Leszczyński ze Spytkowic, Pani Maria Wcisło z Tomic, Pan Jan Mamoń z Miejsca, Pani Wanda Pituch ze Spytkowic, Pan Rafał Wojtas z Podolsza, Pani Barbara Drzyżdżyk z Podolsza, Pani Ewa Kozieł ze Smolic, Pan Ireneusz Bałys z Woźnik, Pan Ryszard Maryow z Brzeźnicy, Pani Elżbieta Nowak ze Smolic, Pani Katarzyna Pawlica z Łapsze Wyżne, Pan Ryszard polanek z Podolsza, Pan Edmund Drzyżdżyk z Podolsza, Pani Katarzyna Kolasa z Piotrowic, Pan Tomasz Foksiński z Piotrowic oraz Pani Anna Narożna z Zebrzydowic.

Tego samego dnia, tj. 1 sierpnia 2017 roku, przeprowadzono jeszcze losowanie drugiej nagrody głównej w ramach naszego konkursu dla Klientów sklepu internetowego ekogroszekplus.pl, zatytułowanego:Świętuj z nami JUBILEUSZ. Zdobywcą drugiej nagrody głównej w tym konkursie (vouchera na trzydniowy pobyt w Zakopanem, w pokoju Premium z pełnym wyżywieniem - dla dwóch osób) został Pan Bogdan Rojek z Wrocławia. Na zakończenie wylosowano zdobywców dziesięciu nagród niespodzianek. Otrzymają je: Pan Ryszard Frączek z Lanckorony, Pan Marian Banasiuk z Łukowa, Pani Zofia Tylka ze Szczawnicy, Pani Danuta Gorączka z Lisiego Ogona, Pan Zbigniew Szafrański ze Sztumu, Pan Ryszard Kozieł z Trzebieszowa, Pani Bożena Rucikowska z Wodynia, Pani Anna Szostek z Wodynia, Pan Mirosław Prusik ze Słupska oraz Pan Andrzej Formas z Gierałtowic.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za udział w obu naszych konkursach. Laureatom nagród serdecznie gratulujemy wygranych!