czwartek, 23 maj 2019

Za nami dwa losowania… i dwie cenne wygrane

Zarówno konkurs dla Klientów firmy ADAMEX „Wspólnie świętujemy JUBILEUSZ, jak i konkurs dla Klientów sklepu internetowego ekogroszekplus.pl ”Świętuj z nami JUBILEUSZ, osiągnęły właśnie półmetek. Zgodnie z regulaminem pierwszego z nich, w środę 31 maja 2017 roku odbyło się drugie Losowanie Miesiąca. Miło nam poinformować, że zdobywcą kolejnej nagrody został Pan Andrzej Kuwik z Przeciszowa. Zwycięzcę majowego losowania zapraszamy serdecznie po odbiór wygranej (voucher na trzydniowy pobyt w Zakopanem, w pokoju Premium z pełnym wyżywieniem - dla dwóch osób). Przypomnijmy, że w pierwszym Losowaniu Miesiąca los także uśmiechnął się do mieszkańca Przeciszowa (zobacz tutaj).

Wczoraj miało miejsce jeszcze jedno losowanie - w ramach konkursu dla Klientów sklepu internetowego ekogroszekplus.pl Świętuj z nami JUBILEUSZ”. Zdobywcą pierwszej z dwóch nagród w tym konkursie (voucher na trzydniowy pobyt w Zakopanem, w pokoju Premium z pełnym wyżywieniem - dla dwóch osób) została Pani Anna Kielak z Oleśnicy.

Serdecznie gratulujemy wygranej zarówno Pani Annie, jak i Panu Andrzejowi. Raz jeszcze zachęcamy wszystkich do udziału w obu konkursach i wyboru naszej oferty!

Przypominamy jednocześnie, że w kolejnych losowaniach nagród wezmą udział wszystkie kupony zbierane od dnia 1 kwietnia - z wyjątkiem tych, które zostały już wylosowane. To oznacza, że wszyscy nasi Klienci biorący już udział w naszych konkursach wciąż zachowali szansę na wygranie nagrody.