piątek, 16 listopad 2018

Kupując teraz zaoszczędzisz ponad 100 złotych!

Lubisz kupować taniej? Zastanawiasz się czy można zaoszczędzić na zakupie opału? Nie zwlekaj więc i już teraz skorzystaj z niezwykłej oferty promocyjnej, przygotowanej dla Klientów sklepu internetowego: www.ekogroszekplus.pl, prowadzonego przez Firmę ADAMEX z Podolsza - autoryzowanego producenta i sprzedawcę energetycznych eko-groszków. Nie daj się wyprzedzić innym! Promocja obowiązuje tylko do końca marca 2017 roku lub do wyczerpania zapasów! Sam zdecydujesz na co przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze.

Od lat marzec jest miesiącem, w którym opał można kupić najtaniej. Firma ADAMEX już w drugiej połowie lutego przygotowała wyjątkową ofertę promocyjną, z której mogą skorzystać wszyscy Klienci e-sklepu: www.ekogroszekplus.pl. Ile można z nami zaoszczędzić? O tym decyduje już sam Kupujący. Wystarczy, że zamówi w e-sklepie choćby jedną paletę któregokolwiek z trzech eko-groszków objętych promocją (STRONG®, HALNY®, JARET Plus), a otrzyma rabat w wysokości 30 złotych! Rabat w takiej samej wielkości (30 złotych) doliczany jest do każdej kolejnej palety! Przy większych zamówieniach oszczędności są więc zdecydowanie większe. W ten sposób, już przy zakupie czterech palet, zyskasz 120 złotych!

Wierzymy, że z naszej oferty skorzystają nie tylko stali Klienci. Dziękujemy każdemu za zaufanie, jakim nas obdarzył. Dziękujemy za wybór oferty właśnie firmy ADAMEX.