czwartek, 23 maj 2019

Został zwycięzcą konkursu... planuje majówkę w...

Miło nam poinformować, że znamy już nazwisko zwycięzcy konkursu świąteczno – noworocznego, organizowanego przez firmę ADAMEX z Podolsza, w którym do wygrania był voucher na 3 dniowy (dwa noclegi) pobyt w Zakopanem, w pokoju Premium z pełnym wyżywieniem, w klimatycznym obiekcie górskim – dla dwóch osób! Zdobywcą wspomnianej nagrody został Pan Paweł Kilian z Jaworzna.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak duże zainteresowanie naszym konkursem, pierwszym tego roku, zorganizowanym na facebooku. Już dziś zachęcamy do udziału w kolejnych naszych konkursach. Z pewnością nie zabraknie bardzo atrakcyjnych nagród!...

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy wygranej. Pan Paweł Kilian już wczoraj, tj. 1 lutego 2017 roku, został powiadomiony przez nas o zdobyciu nagrody. Darmowy voucher odbierze osobiście w naszej firmie, w najbliższym czasie. Jak poinformował nas, z nagrody planuje skorzystać wiosną, wspólnie z małżonką. Nasza radość jest podwójna, bowiem Pani Aleksandra również dołączyła do naszej zabawy na facebooku.